Zeynep Turan, Aslan burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan, Aslan burcunu yorumluyor!

0
Zeynep Turan'dan haftalık Aslan burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!

Aslan Haftalık Burç Yorumu (10-16 Aralık)

İnsanların beklentileri senin üzerinde farkında mısın?  Nasıl olmasın ki, sahnenin baş aktörü olmayı gerçekten çok seviyorsun. Hatta bu durum seni o kadar motive ediyor ki bugünlerde yerine getirdiğin sorumlulukların, izleyici kitlesinin de desteğiyle gelişecek. Çabaların takdir gördükçe başarılı olacaksın. Bu durum özellikle son günlerde iş yaşamında kendini gösteriyor olabilir.

Motivasyon şart!

Çalışma ortamında daha çok ön planda olduğun günlerden geçerken, verdiğin emeklerin fark edilmesi seni motive edecek.  Bu hafta ise gündemin biraz değişmeye başlıyor. Finansal konularda halletmen gereken meseleler ön plana çıkarken, sorumluluklarına daha çok enerji akıtman gerekebilir.

Gökyüzünde kaybolan yıldızlar!

Askıdaki gelişmelerin bir anda sonuca bağlanması seni heyecanlandıracak. Merkür, ateş burcu Yay’a yerleşirken kendini ifade etmekte kolaylık sağlayacak. İletişim kurarken iş ve kariyer adına ön planda yer almaman olmazdı. Kalabalık gündeme sahip bir hafta daha seni bekliyor.  

Sadece kariyerine odaklanmıyorsun.

Sosyal hayatında da sorumlulukların var. Gökyüzü, bu hareketlilikle birlikte hayatında yerinde sayan konuları da bir sonuca vardırmayı hedefliyor. Yani 2018’e kafan rahat bir şekilde giriş yapacaksın. Bu haftaya gelecek olursak öncelikle çarşamba günü ateş grubu burçları arasındaki ilişki, bir süredir imzalamak için beklediğin anlaşmanı şekillendirebilir. Artık uykularını kaçıran bu süreçten kurtuluyorsun. Bugünlere şanslı uyandığını ve öyle de devam edeceğini düşünürsen, hiç de abartmamış olursun. Grup aktivitelerine katılmak ya da uluslararası online iletişim kurmak için de oldukça ideal bir haftada olduğunu hatırlatmak isterim.

Haksızlığa hiç tahammülün yok!

15 Aralık’ta iddialı bir gökyüzü açısı var; Venüs-Jüpiter ilişkisi oluşuyor. Hak ve adaletle ilgili olaylara bu tarihlerde fazla kafa yorabilirsin. Birlikte çalıştığın insanların birbirlerine olan davranışlarıyla pek ilgilendiğin söylenemez. Üzülebileceğin nokta ise bunlara göz yumduğunu düşünmeleri! Hâlbuki kimseyi, kimseden daha üstün tutan ya da nispet yapan bir kişiliğe sahip değilsin.

Son noktayı koyarken biraz zorlanabilirsin.

Araştırma ya da yazarlık işleriyle ilgilenen bir Aslan burcuysan, önümüzdeki günlerde oldukça verimli bir performans sergileyebilirsin. Bu açı senin ışığın ve yol gösterenin olacak. Eğer eğitim düşünüyorsan yarım kalmışlık duygusunu bu sayede yenebilirsin. Ya da bir yurtdışı ülkesinde yaşamak, çalışmak arzun varsa bu konuda teklifler gelebilir.

Bu Haftanın Gündemi: Göz kamaştıran fırsatları değerlendiriyorsun.

Bugüne Dikkat: 12 Aralık

Alışveriş Günü: 16 Aralık

İyi Haftalar...

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler