Zeynep Turan Akrep burcunu yorumluyor!

Zeynep Turan Akrep burcunu yorumluyor!

0

Zeynep Turan'dan haftalık Akrep burcu yorumunuzu okumayı ihmal etmeyin!

Akrep Haftalık Burç Yorumu (14 - 20 Ocak)

Hayatta garanti mutluluk diye bir şey yoktur. Ama umut etmek senin için kaçınılmaz bir gerçek.  Hiçbir şeyin kalıcı olmadığı, herkesin ve her şeyin bir gün değişim rüzgârına dâhil olduğuna tanıklık etmek bugünlerde çok net tanık olduğun bir durum.  Gökyüzünün beklenmedik olayları ve tatsız sürprizleri her adımda önümüze serdiği günlerden geçerken, kurduğun, oluşmasına emek verdiğin her şeyin ne kadar sağlam olduğunu da sorguluyor olabilirsin. Sana tavsiyem hiçbir konuda yargıya varmak için acele etmemen yönünde. Bugünleri sadece zamana bırak ve kendini işlerine ada. Güneş artık sabit etkide; senin de motivasyonuna destek verecek.

Sevdiklerini korumak…

15 Ocak haftanın ilk günüyle birlikte Ay, karşıt burcunda yer alıyor.  Gökyüzünde asi ve hızlı bir etki altında olacağını işaret ediyor. Bugünlerde alınacak kararlar ve çıkışlar yaşamında önemli sonuçlara neden olabilir. Her ne olursa olsun, adım adım ve sakin olmakta fayda var. Finansal konularda ve elektronik bağlantılarda işlerin çok yoğun ise önemli dosyaların depolanması gerektiğini söyleyebilirim.

Aksiliklere kafa yorma!

Aksi giden elektrik kesintiler, internet kısıtlanması iletişimde sıkıntılar yaratabilir. Her şeye rağmen bazı konuları garantiye almak için önemli toplantıları ertelemen gerekebilir. Altyapı oluşturmak daha önemli olacaktır. Aile içinde bazı kararların alınması, özellikle genç bireylerin geleceği gibi konular gündemde yer alacak.

Yapıcı bir döngüdesin.

Venüs-Mars 120’liği özellikle finansal konularında bir dizi tedbirler alman gerektiğini gösteriyor. Kendini garantiye almak gibi bir güdü ile çıkarlarını korumalı ve savunman gereken şeyler olabilir. Yine bu günlerde ani bir görev değişikliği ve terfi haberi de alabilirsin. Eşinle ya da sevgilinle iktidar savaşı içinde isen bazı düzenlemelere girmek isteyebilirsin. Eğer hayatında bazı şeyler bu konu açısından aksi gidiyorsa kararlar almak senin için zor olmayacaktır. Ailen, yaşam şartların ve geleceğin bu süreçte çok önemli olacak.  Çıkışlar yaparken temkinleri aşağı yukarı tahmin ederek insanlarla diyaloglar kurman gerekebilir. Bir arada olmak ve bütünlük her açından bu günlerde çok önemli. 

Aklım işlerimde…

20 Ocak’ta Güneş sabitleniyor. Duyarlılığı temsil eden Güneş önemli gelişmelere vesile olmanı sağlıyor. Tekliflerin bir süre önce geri dönmüş olması, iş yerinde bir türlü ilerlemeyen muhabbetler, sende tıkanmışlık hissi yaratabilir. Eğer ince detaylar gerektiren bir işte çalışıyorsan disiplinin ve dikkatinle göz dolduracaksın.

Yöneticinin dikkati senin üzerinde…

Ancak senden kadro olarak alt seviye de olan kişiler karşı daha idareci ve yapıcı olman gerekebilir. Şikâyetler, anlaşmazlıklar ofisin ve senin genel havanı, düzenini bozabilir. Hafta sonuna doğru arzularını bir türlü kontrol edemiyorsun. Sevdiğin kişi ile bir arada olmak ve onunla zaman geçirmek her şeyden daha önemli olacaktır. Bu yüzden sorumluluklarından kaçmak isteyebilirsin. Kısa bir kış tatili için planlar yapmak sana iyi gelecektir. Hafta sonu ise; ilişkilerinde yaşadığın problemlerde, tahammülsüz davranma… Hiç ummadığın haberler karşısında soğukkanlılığını korumaya çalışmalısın. Olumsuz gelişmeler bazen hayatta temizlik gibidir.

Bu Haftanın Gündemi: İstikrarlı olman gözlerden kaçmıyor.

Bugüne Dikkat: 16 Ocak

Alışveriş Günü: 20 Ocak

İyi Haftalar…

Tüm haftalık burç yorumlarını görmek için tıklayın!

 

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler