Ona aktivite hediye edin!

Ona aktivite hediye edin!

Klasik hediyelerden sıkıldınız mı? O zaman sevgiliniz veya eşiniz için hareket, enerji, hatta adrenalin dolu aktiviteler seçin. Helikopterle İstanbul turu, nostaljik arabalarla Boğaz’da gezinti, ralli, kültür turu, at safari veya yemek atölyesi... Devamını okuyun...


Boğaz’ı nostaljik arabalarla keşfetsin: Eski Türk filmlerini izlerken o kocaman arabalarda keyif sürüyor olmayı hayal etmişsinizdir mutlaka. Bu fikrin sevgilinizin de hoşuna gideceğini düşünüyorsanız neden ona böyle bir deneyim hediye etmeyesiniz. 60’lı yılların nostaljik arabalarını kiralayan firmalardan biriyle iletişime gezmeniz yeterli.

Adrenalinini ralli ile yükseltsin: Şehirde otomobil sürmek onu kesmiyorsa, adrenalin seviyesini yükseltmesi için ona bir ralli deneyimi armağan edebilirsiniz. Kemerini bağlasın ve kendini yollara atsın. Heyecan, macera ve bol rampa... 

Dünyaya bir de havadan baksın: Helikopterle şehir turları artık çok revaçta. Yaşadığınız şehri bir de yukarıdan görmek ve çok özel bir deneyim yaşamak için helikopter turu gayet iyi bir seçenek. Sevgilinizin uçuş korkusu yoksa bu hediyeye bayılacaktır.

İstanbul’u daha yakından tanısın: Eğer bir İstanbul sevdalısıysa ona şehri daha yakından tanıması için eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Örneğin Altınboynuz’un hikayesini, Boğaziçi efsanelerini ve yalıları keşfetmesi için tekne ile yapılacak bir kültür turu veya İstanbul’un yeraltı arkeolojisini, sarnıçları, antik yeraltı tünellerini, zindanları anlatan dolu dolu bir tur seçebilirsiniz. Şüphesiz ki siz de peşine takılabilirsiniz.

Ata binsin: Herhalde kimsenin hayır diyemeyeceği bir aktivitedir ata binmek. İşin uzmanı olmak için zamana ihtiyaç var ama bir yerden de başlamak lazım. Bu nedenle onun için at binme dersleri satın alabilirsiniz. Kısa bir eğitimin ardından bile eğitmenler eşliğinde dağ tepe dolaşmak mümkün oluyor. At safari ve doğayla iç içe bir gün strese de çok iyi gelecektir. 

Registration

KadınlarBilir üyesi olun ve size özel fırsatlardan faydalanın!

Üye Ol

Neşeyle dans etsin: Dans daha çok kadınlara yakın bir seçenek gibi görünse de, bu deneyimden keyif alacak erkekler de var tabii ki. Sizin sevgiliniz de danstan hoşlananlardan ise tarzına uyan bir dans kursunda karar kılabilirsiniz; tango, Latin ve belki de hip hop.

Aikido öğrensin: Hem savaş ve sanat kavramlarını daha yakından tanıması hem içindeki uyumu ve potansiyeli keşfetmesi için ona bir aikido kursu da hediye edebilirsiniz. Hatta sizin de ilginizi çekiyorsa birlikte gidebilirsiniz.

Mutfakta harikalar yaratsın: Mutfakla ilgilenmek istiyor ama beceremiyor mu ya da mutfakta gayet iyi ama belli bir konuda uzmanlaşmak mı istiyor; mesela İtalyan mutfağı. İster başlangıç, ister uzmanlık fark etmez. Mutfakla ilgili bir sevgiliniz varsa ona müthiş keyif alabileceği bir mutfak atölyesi hediye edebilirsiniz.

İçindeki ajanı ortaya çıkarsın: “Görevimiz Tehlike” tarzı filmleri seviyorsa belki de içinde bir ajan yatıyordur. O zaman ona bir “gizli görev” sunabilirsiniz. Uzman ekiplerin hazırladığı ajan oyunları ipuçları, gizli evraklar, bombalarla dolu.. Ama bu tür oyunlar tek kişilik değil, genelde dört kişilik kurgulanıyor. Peki ne yapacaksınız? En pratik çözüm sevgilinizin veya eşinizin en yakın üç arkadaşını da bu oyuna dahil etmek. Tabii önce onların eşleriyle konuşup anlaşmanız lazım.

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın