Birbirinden yaratıcı evlilik teklifleri

Birbirinden yaratıcı evlilik teklifleri

Sevgililer Günü, evlilik tekliflerinin en çok yapıldığı gün büyük olasılıkla. Bu özel gün vesilesiyle birbirinden yaratıcı evlilik tekliflerini inceleyerek, siz de ilham alabilirsiniz. Devamını okuyun...


Pek çaktırmak istemesek de çoğumuz romantik evlilik teklifleriyle ilgili hülyalara dalabiliyoruz. Hele de beklenti içindeki bir dönemdeysek. Aklımızda genelde şu oluyor: Romantik bir akşam yemeği sırasında bir yüzük eşliğinde, dizler üstüne çökülerek yapılan bir evlilik teklifi… Filmlerden bir kare, aklımıza nakşedilmiş bir fotoğraf… Ama öyle evlilik teklifleri var ki, bu romantik kareyi bir klişe haline sokabiliyor.

Havai fişekler altında yapılan bir tekliften maket uçakla süzülüp gelen yüzüğe kadar yeni nesil evlilik teklifleri, şaşırtıcı ve yaratıcı. Her türlü organizasyonu damat adayı yapabilir elbette ama sadece bu işte uzmanlaşmış organizasyon şirketleri de mevcut. Bu noktada ilginç evlilik tekliflerinden birkaç detaylı örnek verelim ve günün birinde böyle bir teklif almayı umalım…

  • Havai fişek eşliğinde teklif: Bir tekneyle Boğaz’dan alınıyorsunuz. Mumlar ve fenerler eşliğinde romantik ve çok şık bir sofra size karşılıyor. Bir yandan yemeğinizi yerken bir yandan Boğaz’ın keyfini çıkarıyorsunuz. Sevgiliniz elinizden tutarak sizi teknenin burnuna götürüyor. Birden yüzlerce havai fişek patlamaya başlıyor. Tam o sırada gökyüzündeki dumanlar arasında isminizi görüyorsunuz. İsminiz de bir şey mi? Hemen altında “Benimle evlenir misin?” cümlesi de var… Eş zamanlı olarak uçan balonlar havalanıyor. Üstelik bu an, profesyonel fotoğrafçı ve kameramanla ölümsüzleştiriliyor.
Registration

KadınlarBilir üyesi olun ve size özel fırsatlardan faydalanın!

Üye Ol
  • Helikopterde teklif: Haliç, Tarihi Yarımada ve Boğaziçi’ni kapsayan bir helikopter uçuşuna davet ediliyorsunuz sevgiliniz tarafından Bu bile başlı başına harika bir şey. Ama bu kadar değil elbette. Gökyüzünde, bulutların arasında evlilik teklifi alıyorsunuz. Helikopter piste indiğinde başınızdan aşağı konfetiler atılıyor ve teklifinizi kaç metre yüksekliğinde aldığınıza dair bir anı belgesi sunuluyor.
  • Maket uçakla gelen yüzük: Boğaz, İstanbul’un en romantik yerlerinden biri ve bu nedenle pek çok evlilik teklifi konsepti bu özel mekanın çevresinde konumlandırılıyor. İşte bunlardan biri de maket helikopterle yapılan teklif. Sevgilinizle birlikte Boğaz’da bir restoranda yemek yiyorsunuz. Bu sırada bir yattan havalanan maket helikopter restorana doğru yola çıkıyor ve masanıza bir yüzük bırakıyor. Yatta da kocaman bir afiş açılıyor ve üzerinde o çok beklediğiniz cümle yazıyor… Etrafta gül yaprakları uçuşuyor ve önünüze özel güne uygun şık bir kutlama pastası getiriliyor.
  • Sokakta bir kliple gelen teklif: Sevgilinizle birlikte en sevdiğiniz caddede yürüyorsunuz. Birden sık sık gittiğiniz bir mekanın duvarına sizin başrolde olduğunuz bir klip yansıtılıyor. Ardından da evlilik teklifi mesajı beliriyor.
  • Sinema salonunda teklif: Film izlemeye gidiyorsunuz ama o da ne? Salonda sizden başka kimse yok, üstelik özel bir sofra hazırlanmış. Yemek yerken bir yandan da güzel bir film izliyorsunuz. Ne hoş bir sürpriz diye düşünürken film bitiyor ve bu kez sizin kısa filminiz gösterilmeye başlanıyor beyaz perdede. En sonunda da evlilik teklifi geliyor.

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın