Uzun vadeli güzellik sırları

Aile
24/10/2018
Aceleniz olduğu zamanlarda uygulanabilecek hızlı güzellik çözümleri harikadır. Ama hepimiz farkındayız ki güzelliğimize ilişkin tüm önerilerin ciddi bir test süresine ihtiyacı vardır.

Aşağıda uzun testlerden geçirilmiş ve uzun vadeli sonuçlar veren bazı güzellik önerileri bulacaksınız.

Makyajınıza imza atın

Makyaj malzemeleriyle denemeler yapmak çok eğlencelidir. Ama birkaç basit rutin geliştirerek görünüşünüzün zamanı aşan bir güzellik taşımasını sağlayabilirsiniz. Böylece makyaj sizin kimliğinizin bir parçası haline gelir. Bir tarz arayışında mısınız? Güzellik önerileriyle size ilham verecek Güzellik sayfamıza göz atın...

Tüylerden kalıcı kurtuluş

Güzellik rutininizi kolaylaştırmanın bir yolu da, IPL gibi tüy almada kalıcı sonuçlar öneren çözümlere yatırım yapmak. Braun'un Silk-expert IPL ürünüyle siz de kendi evinizde, 3 ay gibi kısa bir sürede gözle görünür ve profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

IPL'yi evde kullanmaktan endişeleniyor musunuz? "IPL'yi denemek için 5 sebep" başlıklı yazıyı okuyun ve neden endişelenmeniz gerekmediğini öğrenin.

Ye, iç, uyu, tekrarla

Güzellik yalnızca kozmetikle ve bakımla olacak şey değil. Vücudunuza içten bakmayı da bilmelisiniz. Yeterince su içmeli, iyi beslenmeli ve düzenli egzersiz yapmalısınız. Bütün bunlar bedeninizin içerden dışarıya doğru ışıldamasını sağlayacak. Ve daha önce de ifade ettiğimiz gibi, güzellik uykusu son derece gereklidir. Bedeniniz bunun için size uzun vadede müteşekkir kalacak. 

Güzelliğinize güzellik katacak lezzetli ve sağlıklı tarifler için Mutlu Mutfaklar sayfamıza göz atın.

Vücudunuzu sevin

Güzelliğinizi ömür boyu korumanın bir yonu da vücudunuzdan duyduğunuz mutluluk olacak. Bedeninizi tanımak ve güzelliğinizin farkında olmak sizi güçlü kılacak. Özgüven doğal güzelliğinizin ışıldamasını sağlayacak.