P&G “Aynı Çatı Altında Umutla Yarına”  Para İade Kampanyası

P&G “Aynı Çatı Altında Umutla Yarına”  Para İade Kampanyası

0
P&G “Aynı Çatı Altında Umutla Yarına” kampanyası memnuniyet garantisi kampanyası şartnamesi

Kampanyaya, Türkiye’de ikamet eden ve vesayet altında olmayan 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Ancak, P&G TÜKETİM MALLARI SAN. A.Ş. çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar.

Kampanya, P&G’ye ait belirli markalarda (ALO, Ariel, Braun, Fairy, Febreze, Gillette, Head & Shoulders, Herbal Essences, Old Spice, Oral- B , Orkid, Ipana, Pantene ve Gillette Venus) geçerli olacak ve tüketiciye belirtilen koşulları gerçekleştirmesi ve ürün satın alındıktan sonra 30 gün içinde başvurduğu takdirde ürün satış tutarının 3 katı para iadesi yapılacaktır.

Tüketiciler, üründen memnun kalmadığı durumda; ürünün kendisini ve fatura ya da fişini saklayarak, Alaaddin Reklam Ajansı’na mesai günlerinde ve 09.30-17.00 saatleri arasında 0212 285 21 90 numaralı telefondan ulaşarak iade için başvurabilir ve gerekli belgeleri aşağıda belirtilen adrese ulaştırarak, belirtilen koşulları sağlaması halinde ürün ücreti kadar tutarı iade alabilirler. Her kişinin, P&G’ye ait aktif olan memnuniyet kampanyalarından en fazla bir tanesine katılabilme ve her markadan sadece bir adet ürün iade etme hakkı vardır.

İade kampanyası 01.09.2020 – 31.10.2020 tarihleri arasında satın alınan ve bu tarihler arasında satın alındığı fiş/fatura ile ibraz edilen ürünlerde geçerlidir. Ürün, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde iade talep edilmelidir. Belirtilen tarihlerden sonra satın alımı gerçekleşen ürünler için iade talepleri değerlendirilmeyecektir.

Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin/faturasının düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir.

Kampanya sadece belirtilen tarihlerde fiş/faturalı olarak satın alınan P&G’ye ait belirli markalarda (ALO, Ariel, Braun, Fairy, Febreze, Gillette, Head & Shoulders, Herbal Essences, Old Spice, Oral- B , Orkid, Ipana, Pantene ve Gillette Venus) geçerlidir.

Kampanya katılımı için posta ve kargo son ulaşım tarihi 31 Kasım 2020’dir. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır.

Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan koşulların, belgelerin ve ürünün eksiksiz olması gerekir.

Koşullar;
İade edilen ürünün bozuk, kırık veya eksik olmaması gerekmektedir. Ürünün belirtilen şartların dışında tam, eksiksiz olmaması durumunda P&G iade işlemini yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir. Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen ürünün marka bazlı olarak kullanım oranları aşağıdaki gibi olmalıdır:

ALO
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “ALO” sıvı veya toz deterjan paketinin içerisinden en fazla 0 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

ARİEL
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Ariel” sıvı veya toz deterjan paketinin içerisinden en fazla 0 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

FAİRY SIVI BULAŞIK DETERJANI
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı” paketinin içerisinden en fazla % 10 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

FAİRY BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı” paketinin içerisinden 3’de 1’i* oranında kullanılmış olması gerekmektedir.
*5’li paketlerde en çok 1 kapsülün kullanılması gerekmektedir.

FEBREZE
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Febreze” ürününün satın alma tarihinden itibaren 1 ay içerisinde iade başvurusu yapılmış olması gerekmektedir.

GILLETTE TIRAŞ BIÇAĞI
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Gillette” ürününün paketi içinden en fazla bir adet tıraş bıçağı/yedek tıraş bıçağı kullanılmış olması gerekmektedir.

GILLETTE TIRAŞ SONRASI ÜRÜNLERİ
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Gillette” tıraş jeli veya tıraş sonrası ürün paketinin içerisinden en fazla 0 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

GILLETTE VENUS TIRAŞ BIÇAĞI
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Gillette Venus” ürününün paketi içinden en fazla bir adet tıraş bıçağı/yedek tıraş bıçağı kullanılmış olması gerekmektedir.

GILLETTE VENUS TIRAŞ SONRASI ÜRÜNLERİ
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Gillette Venus” tıraş jeli veya tıraş sonrası ürün paketinin içerisinden en fazla 0 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

HEAD AND SHOULDERS
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Head and Shoulders” ürününün satın alma tarihinden itibaren 1 ay içerisinde iade başvurusu yapılmış olması gerekmektedir.

PANTENE
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Pantene” ürününün satın alma tarihinden itibaren 1 ay içerisinde iade başvurusu yapılmış olması gerekmektedir.

ORAL-B MANUEL DİŞ FIRÇASI
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Oral-B Manuel Diş Fırçası” ürünün satın alma tarihinden itibaren 2 hafta içerisinde iade başvurusu yapılmış olması gerekmektedir.

ORAL-B ŞARJLI DİŞ FIRÇASI
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Oral-B Şarjlı Diş Fırçası” ürünün paketi içinden en fazla 1 adet başlığın kullanılmış olması gerekmektedir.

ORAL-B DİŞ MACUNU
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Oral-B Diş Macunu” tüpünün içerisinden en fazla @ oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

İPANA DİŞ MACUNU
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Ipana Diş Macunu” tüpünün içerisinden en fazla  oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

ORKİD
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Orkid” ürünlerinin paketi içinden en fazla 3 adet pedin kullanılmış olması gerekmektedir.

ORKİD DISCREET
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Orkid Discreet” ürünlerinin paketi içinden en fazla 3 adet pedin kullanılmış olması gerekmektedir.

BRAUN
İade edilen ürünün bozuk, kırık veya eksik olmaması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen hasarlı veya eksik olmaması, faturasıyla ve formla birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Ürünün belirtilen şartların dışında tam, eksiksiz olmaması durumunda P&G iade işlemini yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir.

OLD SPICE
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Old Spice” ürününün satın alma tarihinden itibaren 2 hafta içerisinde iade başvurusu yapılmış olması gerekmektedir.

HERBAL ESSENCES
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Herbal Essences” ürününün satın alma tarihinden itibaren 1 ay içerisinde iade başvurusu yapılmış olması gerekmektedir.

PRİMA
Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Prima” ürünlerinin paketi içinden günlük bebek bezi kullanım adedi kabul edilen 4 bezden fazla kullanılmaması gerekir.

Tüketiciler iade yapmak istediklerini ürün ve belgelerini Alaaddin Reklam Ajansı, Ahi Evran Caddesi, 42 Maslak Ofis 1 Kat:2 Maslak/İstanbul adresine POSTA ya da KARGO yoluyla gönderici ödemeli şekilde göndereceklerdir. Gönderilen ürünün para iadesi koşullarına uymaması halinde ürün tüketiciye alıcı ödemeli olarak iade edilecektir.

Para iadesi için gereken belgeler;
Fatura veya fişin aslı
Ürünün kendisi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
İsme EFT/havale yapılacak kişinin adı-soyadı (nüfus cüzdan fotokopisi gönderilen kişi ile aynı olmalı) ve banka IBAN bilgisi
Adres
Telefonu veya cep telefonu
En az 20 kelimelik iade edilme sebebini belirten kısa bilgi.


Para iadesi ürün ve belgeler teslim edildikten en geç 45 gün içinde P&G markasına ait ürünün faturasında/fişinde yer alan tutarın 3 katı kadar olacak şekilde yapılır.

Para iadesi yapılabilmesi için tüketicinin belgelerini yollarken mutlaka havale/eft yapılacak isme ait IBAN bilgisi gerekmektedir.

Kampanyaya dahil olmak isteyen tüketiciler, P&G tarafından talep edilecek belgeleri göndermek zorundadır. Bu belgelerin herhangi birinin eksikliği halinde P&G para iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

Postadan ya da kargodan kaynaklanan gecikmelerden P&G sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gecikmeler kampanya dışında tutulur.

Para iadesi yapılan ürünler tüketicilere iade edilmeyecektir.

P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tüketiciler sadece kampanyayla ilgili olası soruları için mesai saatleri içinde Alaaddin Reklam Ajansı’na 0212 285 21 90 numaradan ulaşabilir ve kampanya ile ilgili bilgi alabilirler.

Herhangi bir nedenle iade edilen ürünün P&G’ye ulaşmaması, P&G sorumluluğunda değildir.

Kazanılan hak devredilemez veya mala çevrilemez. Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartnamesini okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar.

İşbu şartname, “P&G “AYNI ÇATI ALTINDA UMUTLA YARINA” Kampanyası Para İade Şartnamesi” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.
0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı