Özel buluşmalar için 5 güzellik sırrı

ozel-bulusmalar-icin-5-guzellik-sirri
0
slideshow-image

Doğru Kıyafet

Burada kuralları siz belirliyorsunuz: Sizi muhteşem hissettiren bir kıyafet seçmeniz yeterli. Kot pantolonunuzun üzerine parlak bir bluz bile olabilir. Önemli olan rahat ve özgüvenli hissetmeniz.

slideshow-image

Özgüven dolu bir gülümseme

Gülümsemeyle gelen bir tür özgüven vardır. Gülümsemenizi Oral-B 3 Boyutlu Beyazlık diş macunu kullanarak daha da parlak bir hale getirebilirsiniz. Son olarak da ağız suyu ile tazelemeyi unutmayın. Unutmayın, güzel bir gülümsemeden daha değerli bir aksesuar yoktur. 

slideshow-image

Doğru makyaj

Doğal güzelliğinizi makyajın arkasına saklamayın. Dolayısıyla makyaj yaparken tasarruflu davranmakta fayda var. Yüzünüzdeki en güçlü özelliği öne çıkarın. Büyük gözleriniz varsa gözlere ağırlık verip, dudaklarda hafif bir renk tercih edin. Dudaklarınız dolgunsa sadece koyu renk bir ruj ve allık kullanın. 

slideshow-image

Saçınızı bir geceliğine değiştirin

Normalde saçınız hep topuz ya da topluysa bu gece açık bırakın. Eğer hep açık bırakıyorsanız farklı bir topuz yapın. Saçınızı değiştirmek çok vaktinizi almaz ve sizi anında iyi hissettirir. Saç bandı, parlak bir toka gibi aksesuar kullanarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. 

slideshow-image

Doğru parfüm

Güzel bir giysiyi ve makyajı, parfüm kadar iyi tamamlayacak başka bir şey yoktur. Ama dikkat edin, konu parfüm olunca çok olmasındansa kaliteli olması büyük önem kazanıyor. Kulaklarınızın arkasına, bileklerinize, saçınıza biraz sürün. Hazırsınız.

Siz özel akşamlara nasıl hazırlanıyorsunuz? Bizimle paylaşın.

0
507900090-04
559536635-04
733933827-04

KADINLARBİLİR AİLESİNE KATILIN

P&G'nin yeni ürünlerini ilk siz deneyin.
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz deneme ürünleri kazanın.
Markalarımız hakkındaki samimi düşüncelerinizi paylaşırken, indirim ve fırsatlardan da yararlanın.
KadınlarBilir'e Üye Olun

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı