Gillette Memnuniyet Garantisi Kampanyası Şartnamesi

Gillette Memnuniyet Garantisi Kampanyası Şartnamesi

0
Kampanyaya, Türkiye’de ikamet eden ve vesayet altında olmayan 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Ancak, P&G TÜKETİM MALLARI SAN. A.Ş. ve P&G SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş. çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar. Kampanya, Gillette Mach3, Fusion5, Blue3 ürünlerinde geçerli olacak ve tüketiciye belirtilen koşulları gerçekleştirmesi durumunda 7 gün içinde başvurduğu takdirde parasının 2 katı iadesi yapılacaktır. Kampanya 28 Şubat – 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya katılımı için posta ve kargo son ulaşım tarihi 1 Temmuz 2019’dur. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır. Kampanya tarihleri arasında faturalı olarak satın alınan yukarıda belirtilen Gillette ürünlerinden memnun kalınmaz ise satın alındığı tarihten itibaren 7 gün içinde iade edilebilecektir. Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir. İade edilen ürünlerin kırık veya eksik olmaması gerekmektedir. Ürünün belirtilen şartların dışında tam, eksiksiz olmaması durumunda P&G iade işlemini yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir. Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “Gillette Mach3, Blue3 veya Fusion5” ürünün paketi içinden en fazla bir adet tıraş bıçağı/yedek tıraş bıçağı kullanılmış olmalıdır. Tüketiciler ürün ve belgelerini Lamba Agency, Ahi Evran Caddesi, 42Maslak, Kat:2 No:2-3 Maslak/İstanbul adresine POSTA ya da KARGO yoluyla göndereceklerdir. Kargo maliyetini tüketici karşılayacak olup, karşı ödemeli gönderimler tüketiciye iade olarak gönderilecektir. Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan belgelerin ve ürünün eksiksiz olması gerekir. Kampanyaya bedava yedek bıçak/tıraş bıçağı verilen promosyonlu paketler dahil değildir.

Ürün iadesi için gereken belgeler;
•    Fatura veya fişin aslı
•    Ürünün kendisi
•    Nüfus cüzdanı fotokopisi
•    İsme EFT/havale yapılacak kişinin adı-soyadı (nüfus cüzdan fotokopisi gönderilen kişi ile aynı olmalı)
•    Adresi, telefonu, cep telefonu, hangi şehir, hangi banka ve şubesine havale/EFT yapılması istediği
•    En az 20 kelimelik iade edilme sebebini belirten kısa bilgi.

Para iadesi ürün ve belgeler teslim edildikten en geç 45 gün içinde Gillette ürünleri için ürün başına faturada yer alan ürün tutarının 2 katı kadar para iadesi yapılır. Para iadesi yapılabilmesi için tüketicinin belgelerini yollarken mutlaka isme havale/eft yapılacak banka il/ilçe şubeleri belirtmesi gerekmektedir. Kampanyaya dahil olmak isteyen tüketiciler, P&G tarafından talep edilecek belgeleri göndermek zorundadır. Bu belgelerinin herhangi birinin eksikliği halinde P&G para iadesi yapmama hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında verilen hesap bilgileri iade talebinde bulunan tüketicilerin kendilerine ait olmalıdır. Farklı hesap bilgilerinden kaynaklanacak sorunlardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Postadan ya da kargodan kaynaklanan gecikmelerden P&G sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gecikmeler kampanya dışında tutulur. Her kişinin sadece bir ürün iade etme hakkı vardır. Para iadesi yapılan ürünler tüketicilere iade edilmeyecektir. P&G Tüketim Malları AŞ istediği takdirde, önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan bu kampanyayı uzatma ya da kesme ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar. Tüketiciler sadece kampanyayla ilgili olası soruları için mesai saatleri içinde 0212 285 10 06 no.lu Gillette Memnuniyet Garantisi kampanyası danışma hattını arayabilir ve kampanya ile ilgili bilgi alabilirler. Herhangi bir nedenle iade edilen ürünün P&G’ye ulaşmaması, P&G sorumluluğunda değildir. Kazanılan hak devredilemez veya mala çevrilemez. Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartnamesini okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. İşbu şartname, “Gillette Memnuniyet Garantisi Kampanyası Şartnamesi” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır. Tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

0

Yorum ekle

İlginizi çekebilecek içerikler

Çerez Onayı