Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Onarıcı Diş Macunu

Aile
10/09/2021

Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Onarıcı Diş Macunu 

Pek çok ağız bakımı sorununun temel nedenlerinin aslında diş etlerinde başladığını biliyor muydunuz? Sağlıklı diş etleri sıkı ve soluk pembedir; dişleri etraflıca sarar. Plak, ağzınızdaki kimyasal reaksiyon sonucu gelişir. Karbonhidrat ve şeker içeriği yüksek yiyecekler yediğinizde, partiküller ağzınızdaki bakterilerle birleşerek bir asit oluşturur. Bu asit diş minesinin parçalanmasına katkıda bulunur. Bu asit daha sonra daha fazla gıda parçacığı ve tükürük ile birleşir ve plak olarak bilinen yapışkan, sert bir maddeye dönüşür. Zamanla, bu süreçler diş çürümesine ve diş eti hastalığına yol açan mine aşınmasına neden olabilir.

En İyi Diş Eti ve Diş Minesi Onarıcı Diş Macunlarımız Nasıl Çalışır? 

Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Onarıcı Diş Macunu, diş eti çizgisi bölgesini hedefleyen ActivRepair teknolojisi ile formüle edilmiştir: 

• Dişleri asit erozyonuna karşı korur 

• Diş minesini sadece iki haftada güçlendirir* 

• Diş etlerini aktif olarak koruyan antibakteriyel etki sağlar. 

• Hassas dişlere sahip kişilerde işe yaradığı klinik olarak kanıtlanmıştır. 

 İyi bir ağız sağlığı için, harika bir diş macunu kullanmanın yanı sıra yılda iki kez diş hekiminizi ziyaret etmelisiniz. Diş hekimi, dişlerinize ve diş etlerinize yakından inceleyerek, plakları çıkarabilir ve ağız sağlığınız hakkında size uzman görüşü verir.