Oral-B'den Anneler Günü Hediye Önerileri

Aile
25/03/2021
Anneler Günü’nde ona sağlıklı bir gülümseme hediye edin! Oral-B’den hediye önerileri yazımızda.

Bugün olduğumuz kişide annelerimiz payı o kadar büyük ki. Hatta en zorlu ergenlik yıllarımızda bile, tek bir gün bile sevgisinde tereddüt etmeyen annemizi bugün özel bir hediyeyle mutlu etmek yapabileceklerimizin en azı. Biz de onları mutlu edebilmeniz için Oral-B ile birlikte ince düşünülmüş hediye fikirlerimizi sizinle paylaştık.

Annelerin sevgisi zaman tanımaz, onlara verdiğimiz değerin de karşılığı olamaz. Bugünü annelerimizin yüce sevgisini kutlamak ve onlara ne kadar çok değer verdiğimizi göstermek için Oral-B’den hediye önerilerini yazımızda bir araya getirdik.

Anneler Günü Paketi

Tam olarak ne alacağınıza karar veremediğinizde, o karar veremediğiniz şeylerden oluşan bir hediye paketi hazırlayın. Hatta kutuyu kendiniz tasarlarsanız daha etkili olur. Bunun bir benzerini güzellik ürünleri için de düşünebilirsiniz. Ya da saat, saatin rengine uygun bir takı ve yine aynı renkte bir eşarp da çok tatlı bir hediye kutusu olacaktır.

El yapımı hediyeler

Fotoğraflarınızdan oluşan ve hatıralarınızı kısa mesajlarla anlatan bir albüm, dijital ortamda hazırladığınız sürpriz bir zaman yolculuğu videosu, ışıklı fotoğraf panosu, kendi hazırladığınız sukkulent kolajı, topladığınız çakıl taşlarından oluşan bir nihale gibi daha birçok kendin yap önerisi için biraz araştırma yapabilirsiniz. El yapımı hediyeler de anneler için çok etkileyicidir.

Evde spor desteği

Anneniz internet videoları konusunda deneyimli mi? Eğer değilse bu pakete bir de cd ekleyin. Yoga matı, yoga bloğu, yoga esneme lastiği veya diğer egzersiz lastiklerinden bir set hazırlayın. İçine kitap ya da cd de koyabilirsiniz.

Bahçe işleri

Mutfakta ya da balkonda kolayca yetiştirebileceği bahçe kiti de hediye edebilirsiniz. Yemeklerde kullanabileceği maydanoz, kekik, nane, dereotu gibi kolay yetişen otlardan oluşan bir set mutfakla arası iyi olan annelerin çok hoşuna gidecektir.

Banyo hediyeleri

Anneler sabunlara, mumlara, aromaterapi yağlarına, cilt bakım ürünlerine, bornozlara ve havlulara bayılır. Mis gibi kokan bir banyo seti hazırlayabilirsiniz.

Oral-B – Bazı hediyeler pakete sığmaz.

Bunlardan biri de gülümsemenizdir. Anneler Günü’nde ona sağlıklı bir gülümse hediye etmek için Oral-B akıllı diş fırçalarına göz atın.