Hediye paketi nasıl hazırlanır?

Aile
19/08/2019
Dünyanın 1 Numaralı Şampuanı** Head & Shoulders kepeğe karşı üstün etkisinin yanı sıra saçınızda harikalar yaratıyor. Cosmopolitan editörleri sizin için denedi, kalitesini onayladı. Saçınızın bakımında ve güzelliğinde Head & Shoulders’a güvenebilirsiniz.

Her kadın mükemmel saçlara sahip olmak ister ve saçları için en doğru şampuanı bulmak için yeni denemelerden kaçınmaz. Saçına gerçekten önem verenler için Head & Shoulders'ın her saç tipine özel seçenekleri var. Farklı saç tipleri için üretilen ürünler arasından siz de kendinize en uygun Head & Shoulders şampuanını seçerek, hem güzel hem de kepeksiz saçlara sahip olabilirsiniz. Peki size en uygun Head & Shoulders hangisi?

Sana başkaldıran, sözünü dinlemeyen saçlara,  patronun kim olduğunu göstermek istiyor ve elektriklenmeye bir son vermek istiyorsan, Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık bunun için son derece yerinde bir seçim olacaktır! Zengin formülü ile kepeği önlediği gibi kuru, yıpranmış veya elektriklenmiş saçların da bir dediğini de iki etmez! İpeksi Yumuşaklık'ın içeriğindeki 6 kat*** nemlendirici sayesinde ipeksi, yumuşak ve tabii ki %100'e kadar kepeksiz* saçlar seni bekliyor!

Eğer kuruluk sorunu yaşıyorsan, Ekstra Nemlendirici Bakım ile bu problemin önüne geçebilirsin. Ekstra Nemlendirici Bakım, içerdiği badem yağı özü ile kuru saç derisini nemlendirerek kepek kaynaklı kaşıntıya son veriyor. Göz alıcı görüntüsüne yakışır bir kokuya sahip olman için, yeni taze koku teknolojisini geliştiren Head & Shoulders, böylelikle banyo deneyimine de yeni bir ‘hava' katıyor.

Diğer Head & Shoulders ürünleri gibi kokusu kadar işleviyle de fark yaratan Ekstra Nemlendirici Bakım ile kuruluğu iki haftada tarihe gömmek mümkün! Sahip olduğu tüm bu özelliklerle kuruluktan dert yananların birinci tercihi olmaya başlayacağını söylersek sanırım yanlış olmaz.

Eğer saçlarının ince telli ve cansız olduğundan dert yanıyorsan, Ekstra Dolgunluk ile tanışmanın tam zamanı! Bakışları üzerinde toplayan, akılları baştan alan dolgun ve güzel saçlar için kendisinden küçük bir yardım alabilirsin! Bu onun için küçük,  kırılma tehlikesi yaşayan saç uçların içinse büyük bir adım olacaktır!

Denedikten sonra bu güzelliği kendilerine saklamanın haksızlık olacağını düşünen Cosmopolitan editörleri, kepeksiz ve güzel saçlara sahip olmak isteyen herkese Head & Shoulders'ı gönül rahatlığıyla tavsiye eder.

*Düzenli kullanım ile gözle görülen kepekleri önlemeye yardımcı olur.

**P&G hesaplaması Temmuz 2012-Haziran 2013 Nielsen satış verilerini baz almaktadır

***Arındırıcı şampuanlarla karşılaştırıldığında