Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların baş belasıdır istenmeyen tüyler. Her ay bazen de her hafta onlarla ilgilenmeyi gerektirebiliyor. Birçok kadın da televizyonda izlediği ünlülerin her zaman tertemiz olduğunu görünce, ünlü bayanlar tüylerden nasıl kurtuluyor diye düşünüyorsunuz eminim ki. Biz de izler için ünlü bayanların tüylerden kurtulma yollarını araştırdık.

Ünlü bayanlar tüylerden nasıl kurtuluyor? Yaptığımız araştırmada ünlü bayanların büyük bir kısmı lazer epilasyon yöntemiyle istenmeyen tüylerinden kurtuluyor. İlk çıktığı zamanlarda çok uçuk fiyatlarla yapılan lazer epilasyon yönteminin artık fiyatları çok uygun.

Sponsporlu Bağlantılar

İstenmeyen tüylerden kurtulma yollarını herkes biliyor. O yöntemlerden kimi can yakmıyor ama istenilen sonucu vermiyor, kimi ise istenilen sonucu size sunuyor ama çok can yakıyor. Son zamanlarda karınca yumurtasının istenmeyen tüylere iyi geldiği söyleniyor. Evet, karınca yumurtası istenmeyen tüylere iyi geliyor fakat piyasada gerçek karınca yumurtası bulmak pek mümkün değil.

Ünlü bayanların tüylerden kurtulma yollarını sizlerle paylaştık. Bizce denemenizde fayda var. Umarız dener ve memnun kalırsınız. Herkese iyi günler diliyoruz.

Sponsorlu bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. zeynep diyor ki:

    ben lazer yöntemiyle koltuk altı ve yuz bölgeme gıdıyorum fakat hala kesın bı sonuca ulasamadım baska bı yolu varmı

    • Rumeysa diyor ki:

      Bende vududumdaki tüylerden rahatsızım bazı arkadaşlarımda hiçbirşey yok utanıyorumda lazer epilasyonla olur belki diyip görüşmeye gittik ama tüylere hiçbirşey yapamayacaklarını söylediler sadece sarartma yaparız dediler başka bir çözüm yolu olması lazım ama böyle kalacak değil ya

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar