Sponsorlu Bağlantılar

Diyabet yani şeker hastası olanların en büyük derdi kan şekerlerini düşürmektir. Yapılan diyetler, kullanılan ilaçlar ve bazen insülinler bile kan şekerini düşürmek için yeterli olamıyor. Bu nedenle şeker hastası olanların ek yöntemlere ihtiyacı oluyor. Biz de bunun için şeker düşüren bitkiler ve kan şekerini düşüren besinleri araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz.

Kan şekerini düşüren besinler:
Domates, salatalık, marul, maydanoz, taze fasulye, semizotu, soğan, sarımsak, çemen, ıspanak, brokoli, ceviz, lahana, kereviz, enginar, mısır püskülü çayı, karahindiba, bamya, ahududu, kuşburnu, ada çayı, nane, ekinezya çayı, karaağaç kabuğu, yaban mersini yaprağı çayı, karnabahar, dereotu, limon, arpa, soya fasulyesi.

Şeker düşüren bitkiler:Ardıç, keçi sedefotu, karaağaç, kırk damar otu, sumak, yulaf, tere, kuşkonmaz, kekik, ginseng.

Sizlerle kan şekerini düşüren besinler ve şeker düşüren bitkileri paylaştık. Paylaştığımız bitki ve besinleri düzenli kullandığınız zaman kan şekerinizin düzene girdiğini göreceksiniz. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Sponsorlu bağlantılar

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar