Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda iplerin çeşitlenmesiyle ve bayanların el becerilerinin artmasıyla beraber çok çeşitli modeller ortaya çıkıyor. Bir de buna bayanların yeni model arayışları eklenince insanı şaşırtan modellerin ortaya çıkmaması elde değil. İşte ip çeşitliliğinin ve bayanların el becerisinin yeni ürünü sakallı ipten paspas modelleri. Bilinen şiş ile örme tekniğiyle elde edilen sakallı ipten paspas modellerini çeşitlendirmek sizlerin elinde. Aynı zamanda sakallı ipten halı da yapabileceğinizi söylemeden geçmek istemiyoruz.

Çiçek şeklinde sakallı ipten paspas yapılışı için 30 ilmekle başlayarak haraşo örülüyor. Her sırada artırılarak 60 ilmek olana kadar örün. 60 ilmeğe ulaşıldıktan sonra da eksiltilerek 30 ilmeğe düşünceye kadar örmeye devam edin. Daha sonra elde ettiğiniz parçaları birleştirin ve iyi günlerde kullanın.

Sakallı İpten Paspas Örnekleri

Sponsorlu bağlantılar

18 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar