Sponsorlu Bağlantılar

Sakallı ipten paspas yapımından sonra şimdide bayanlar sakallı ipten klozet takımı yapmışlar ve gerçekten birbirinden güzel modeller ortaya çıkarmışlar. Biz de şimdi sizler için en güzel sakallı ipten klozet modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sakallı ipten klozet takımının yapılışı kazak ve atkı örmek gibi kolay. İşte sakallı ipten klozet takımı yapılışı:
Orta paspasınızı 80 ilmekle başlayarak istediğiniz uzunlukta örün. Klozet paspası içimde 50 ilmekle başlayarak 30 santim kadar ördükten sonra 15 ilmek örüp 20 ilmek kesin ve kalan 15 ilmeği de örerek bir karış uzunluğuna ulaşana kadar devam ediyoruz. Klozet kapağı için de 30 ilmekle başlıyoruz ve her ve her satır başında bir ilmek ördükten sonra bir kere baş dolayarak devam ediyoruz. İstenilen genişlik elde edildikten sonra düz örmeye devam ediyoruz ve düz klozet takımımızı elde etmiş oluyoruz. Daha sonra farlı renkten istediğiniz modeli örerek sakallı klozet takımımızın üzerine dikiyoruz.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sakallı İpten Klozet Takımı Modelleri

Sponsorlu bağlantılar

18 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar