Sponsorlu Bağlantılar

Benim de çok sayıda bulunan ve soğuk kış günlerinde beni sıcak tutan örgü yelek modellerini sizleri de düşünüp araştırdım. Rengarenk ve model model örgü yelek modelleri var. Ben hepsini çok beğendim inşallah siz de beğenirsiniz. Ayrıca bir tane de benim çok beğenerek giydiğim modelinde yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Kolay gelsin.

5 numaralı şiş kullanarak 3 ilmekle başlayınız.1 sıra ters ördükten sonra 1 ilmek örüp şişin üstüne ip dolayıp artırınız,1ilmekörüp,şişin üstüne ip dolayarak artırın. Son ilmek örülür 1 sıra ters örün. Örgünün hep düz tarafında, baştaki ilmeği örüp arttırma yapın. 36 ajur olana kadar bu işlemleri yapın ve bu şekilde 5parçaörün. Ön parçayı 8 cm fazla örülür. Kol için örülen 16 ajuru dikin,11ajuruda kol oyuğu için bırakın, geri kalanları da dikin. Üçgenler ajurlardan birleştirilerek dikilir.

Örgü Yelek ModelleriÖrgü Yelek Modelleri


Sponsorlu bağlantılar

19 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar