Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığımız araştırmalarda baktık ve gördük ki bayanların en çok merak aradıkları şeylerden birinin de örgü tunik modelleri olduğunu. Biz de bunun için en güzel örgü tunik modellerini araştırdık ve sizlerle paylaşmak istedik.

Örgü denilince ilk akla gelen şeyin eski model ve ev hanımlarının daha çok kullandığı modeller akla geliyor. Ama el işi tunik örnekleri o kadar şık ve zarifler ki birçok insan elde yaptığınızı bile anlamayacak.

Örgü tunik yapılışını sizler için kısaca anlatalım:
Roba kısmını yakadan başlayarak ilk önce 64 ilmekle bir ters bir düz 10 cm kadar örün. 8 ilmek haraşo ile devam ederek bir dolayın bir düz örün ve bu işlemi bir kere daha tekrarların. 28 ilmek haraşo bir dolayın bir düz örün bir dolayın ve 8 ilmek daha haraşo yapın. Daha sonra da diğer renge başlayın ve aynı işlemi modeldeki gibi devam ettirin. Bu model içi 350 gr iple 6 numara şiş kullanarak 38 bedene uygun bir örgü tunik elde edebilirsiniz.

İyi günlerde kullanın.

Örgü Tunik Modelleri

Sponsorlu bağlantılar

16 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar