Sponsorlu Bağlantılar

Örgü patik modelleri ve yapılışları hakkında bilgi vermekten ziyade sizlere bu yılın en yeni patik örneklerini sunarak model çıkarmanıza yardımcı olmanın daha mantıklı olacağını düşündük. Örgü patik modelleri anlatımlı bir şekilde sizlere daha önceden sunuldu. Bu nedenden ötürü paylaşılan modellerden örnek çıkarabileceğinizi düşünüyoruz.

Anadolu motiflerinin hakim olduğu örgü patik modellerini araştırdık ve sizler için bir araya getirdik. Eğer sizlerinde çeyizlerinizde örme çetik örneklerinizde eksikler varsa birbirinden güzel örneklerle süslenmiş olan örgü patik modellerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eğer elinizden örgü işi gelmiyorsa el sanatları atölyelerinden bu ürünlerin birçoğunu temin edebilmeniz mümkün. Sizlerinde günümüz modası uygun çetik örnekleriniz varsa bizlerle iletişime geçerek bizlerle bu örneklerinizi paylaşabilirsiniz. Gelin bu yılın modası olan örgü çetik modellerine bir göz atalım.

Sponsporlu Bağlantılar

En Güzel Örgü Patik Modelleri

Çeyizinizin ayrı bir havaya bürünmesini sağlayacak olan örgü patik modelleri bu şekilde. Zaman içerisinde yeni modeller ortaya koyulacak olursa sizlere yeni sezonun en yeni ürünlerini sunmaya devam edeceğiz. Güncel patik örnekleri için bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sponsorlu bağlantılar

İlginizi Çekebilir

1 Yorum Yapılmış.

  1. ayfer ipşir diyor ki:

    hepsi çok şık

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar