Sponsorlu Bağlantılar

2012 yılının yepyeni kasketli bere modellerini çok beğendik ve sizlerle paylaşmak istedik. Çok şık modelleri olan kasketli şapka modellerinin arasından istediğinizi beğenip hemen yapabilirsiniz. Kasketli bere modellerinin yapılışı şık oldukları kadar basit. Bu yepyeni kasketli berelere uygun atkılarla çok şık bir kombin de yapabilirsiniz.

Kasketli berelerinize ilave olarak kulaklık dikmeniz sizin tarzının farklı olmasını sağlayacaktır. Ben denedim ve çok güzel oldu. İlerleyen yazılarımızda sizlere kulaklık yapımına dair bilgileride sunacağız. Hiç örgüden anlamayan bayanlar için örgü şapka yapılışına dair videoyu sizlere sunuyoruz. Eğer sizlerinde kendinize has örnekleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Gelin bu yılın modası olan örgü bere modellerine hep birlikte bir göz atalım.

Örgü Kasketli Şapka Modelleri

kasketli bere modelleri

Sponsorlu bağlantılar

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar