Sponsorlu Bağlantılar

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri gerek şıklık gerekse asalet açısından vazgeçilmez parçalarındandır. 2012 yılının trendleri arasına giren önü kısa arkası uzun abiye modellerini sizler için araştırdık ve gerçekten büyülendik. Bayanlara farklı bir hava kattığını düşünerek sizlerle bu birbirinden güzel önü kısa arkası uzun abiye modellerini paylaşıyoruz. Fiyatları 300 ile 2800 TL arasında değişen elbise modellerini isterseniz beğenip kendi ölçülerinize göre de diktirebilirsiniz.

Önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri genel olarak bacaklarının düzgünlüğüne güvenen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu elbise modellerinde bu yılın favori rengi genelde karma renkler. Düz sade renk elbiseler eskisi kadar rağbet görmemekte. Eğer modaya ayak uyduracağım diyorsanız kumaş retcihiniz karma renklerden yana olmalı. Gelin bu yılın modası olan bu elbise modelleri nelermiş bir göz atalım. Herkese şık ve iyi günler dileriz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Elbise Modelleri

önü kısa arkası uzun elbise modelleri

Sponsorlu bağlantılar

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar