Sponsorlu Bağlantılar

Yapılan araştırmalarda narın birçok faydası ortaya koyulmuştur. Fakat bunların arasında en çok merak edilen nar zayıflatır mı? Nar yağ yakar mı? Narın faydaları nelerdir? İşte biz de bu sorularınızı cevaplamak için sizler için bu konuyu araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz.

Nar zayıflatır mı? Nar meyvesi midede tokluk hissi yarattığı için diyetisyenlerin de önerdiği bir meyvedir. Buradan yola çıkarak iştahı azaltmasından dolayı nar kilo verdirir cevabını verebiliriz.

Nar yağ yakar mı? Nar özellikle karın bölgesindeki yağları yakar. Bu da bölgesel kilo problemi olanlar için vazgeçilmez bir meyve olması gerekiyor.

Narın faydaları nelerdir? Nar kolesterolü düşürür, kan şekerini dengeler, prostat ve cilt kanserini önler, ishali durdurur, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan korur, alerjiyi önler ve yara iyileşmesini hızlandırır, kalp krizi, böbrek hastalığı ve felç riskini azaltır.

Sponsorlu bağlantılar

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar