Sponsorlu Bağlantılar

Muz içerdiği yüksek oranda lif ve potasyum sayesinde insan vücudunda harikalar yaratıyor, tabi yerinde kullanıldığı zaman. İnsanların muz hakkında en çok merak ettiği konulardan birisi muz kabız yapar mı? Söylediğimiz gibi muz, içerdiği yüksek lif sayesinde, dışkı hacmini artırarak kabızlık yapar. Muz kabız yapar mı sorunuza, yapar dedik ama moraliniz bozulmasın çünkü muzu ishal durumunda kullandığınız zaman mükemmel sonuç alacaksınız.

Muz ishali keser mi? Muz içerdiği lif sayesinde ishalde kullanıldığı zaman ishale iyi gelir. İshal durumunda vücuttan yüksek miktarda su ve potasyum kaybı olmaktadır. Muzun içinde yüksek oranda potasyum olduğu için vücudun kaybettiği potasyumu yerine koyar.

Sponsporlu Bağlantılar

Muz kabız yapar mı? Ve muz ishali keser mi? sorularınıza cevap vermeye çalıştık. İnşallah sorularınıza cevap verebilmişizdir. Herkese sağlıklı günler dileriz.

Sponsorlu bağlantılar

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar