Sponsorlu Bağlantılar

Düğün öncesi gelinin diğer önemli günlerinden biri de kına gecesidir. Kına gecesinde giyilen bindallılar bizim gelenek ve göreneğimizin bir parçasıdır. Biz de bunu düşünerek sizler için bindallı modellerini araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz.

Artık hep aynı model kına gecesi elbisesi giymekten sıkıldık diyenleri de duyuyorum galiba. İnanın biz de böyle düşünüyoruz. 2012 bindallı modellerinde, son zamanların vazgeçilmez dizisi olan Muhteşem Yüzyılın oyuncuların giydiği elbiseler çok moda. Artık İstanbul Fatihte kiralanmaya başlanmış durumda. Kına gecenizde farklı ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız bizce bunu düşünmelisiniz.

2012 kına elbisesi modellerinin fiyatları, eğer satın almak istiyorsanız 500 TL den başlıyor, kiralamak istiyorsanız 75 TL den başlıyor. Muhteşem Yüzyıl bindallı modelleri ise kiralamak 250 TL den başlıyor, satın almak istiyorsanız da kesenin ağzını biraz açmanız gerekiyor.

Kına Gecesi Elbise Modelleri
Bindallı Modelleri
Muhteşem Yüzyıl Bindallı Modelleri


Sponsorlu bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. pinar diyor ki:

    iyi gunler ben muhtsem yuzyillin elbiselerini almak istiyorum benim kina gecem icin yardimci olursaniz cok sevinirim.ben yurtdisinda yasiyorum ve nerden alabiliirm turkiye geldigimde
    tesekur ederim

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar