Sponsorlu Bağlantılar

Fazla kilolarınız var diye tabii ki güzel bir yaz tatilinden vazgeçmeyeceksiniz ve tatilde ne giyeceğim diye düşünmenize hiç gerek yok. Size birkaç tüyo vererek sizler için kilolular için mayo ve bikini modellerini paylaşmak istiyoruz. Eğer kilolarınız bölgesel ise şikayetçi olduğunuz bölgenize koyu renk bir model seçebilir memnun olduğunuz bölgeye de büyük desenler içeren kumaşlardan bir parça seçerek dikkatleri sorunlu bölgenizden uzaklaştırabilirsiniz. Eğer göbek probleminiz varsa bunun için de kilolular için tankini modellerini seçebilirsiniz.

Yaptığımız küçük araştırmada bulduğumuz kilolular için mayo modelleri ve kilolu bayanlar için bikini modellerini umarız sizler de bizler kadar beğenirsiniz. Özellikle 2012 kilolu bayanlar için seçtiğimiz mayo modellerinde genellikle renkli modeller seçilmiş ve bizce sizde artık siyahtan kurtulun. Herkese iyi tatiller dileriz.

Kilolu Bayanlar İçin Mayo Ve Bikini Modelleri 2012

kilolu kadınlar için mayo

kilolu kadınlar için mayo

kilolu bayanlar için mayo

kilolu bayanlar için tankini

kilolu bayanlar için mayo

kilolu kadınlar için kadın

kilolu bayanlar için tankini modelleri

kilolu kadınlar için tankini

kilolu kadınlar için tankini modelleri

Sponsorlu bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. serap diyor ki:

    bu mayo modelleri hangi marka nerden bulabilirim

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar