Diş Ağrısını Ne Keser? Diş Ağrısını Ne Geçirir?

Sponsorlu Bağlantılar

Diş ağrısını ne keser sorusu diş ağrısından dolayı geceleri zindan olan takipçilerimiz tarafından en çok merak edilen bir sorudur. Bu yazı dizimizde diş ağrısını doğal yoldan nasıl geçirebiliriz hususunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Özellikle hamile bayanlar hamilelik dönemlerinde ilaç kullanımından uzak durdukları için bu bahsedeceğimiz yöntemleri denemelerinde fayda var.

Eğer diş ağrısından muzdaripseniz bir makete gidip biraz karanfil alın. Taze karanfilin etkisinin daha çok olmasına rağmen ağrıdan duramıyorsanız kuru karanfilde ağrılarınızın dinmesine yardımcı olur. Birkaç adet karanfil yaprağını ağzınıza atın ve çiğnemeye başlayın. Bir süre sonra ağzınızın komple uyuştuğunu ve ağrılarınız kısmen de olsa dindiğini göreceksiniz. Karanfille ağrıyı kesmek ancak sizi sabaha kadar idare edecektir. Sabah uyandığınızda ilk işiniz doktora gidip bu diş ağrısından kurtulmaya çalışmak olmalı. Hepinize sağlık kokan uzun bir yaşam dileriz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sponsporlu Bağlantılar

Diş Ağrısı

Bazı kişiler diş ağrısını geçirmek için dişe hidrolik yağı sürmekte. Hidrolik yağı dişlerinizin parçalanmasına neden olacağından bu tip yöntemlerden uzak durunuz. Dişiniz çürükse yapacak pek bir şey yok. En kısa zamandan uzman diş doktoruna görününüz.

Sponsorlu bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git