Sponsorlu Bağlantılar

Anne ve babaların en çok istedikleri şey çocukların sağlıklı büyümeleridir. Sağlıklı büyümenin değerlendirilmesinde en önemli kriterler kilo ve boydur. Kilo ve boy artworkışı önemlidir fakat çgood enough kilolu olan çocuk sağlıklı çocuk demek değildir. Çocuklar ayına ve yaşına uygun beslendiklerinde yeterli boy ve kilo oranı sağlanmış olur. Bizde bu konuda sizi bilgilendirmek amacıyla kız ve erkek çocuklarının yaşa göre boy ve kilo oranlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Sponsporlu Bağlantılar

Bütün bunların yanında tabiî ki çocuğunuzun düzenli doktor takiplerini yaptırmanız gerekmektedir. Çocuğunuzun yaşa göre boy ve kilo oranını en sağlıklı şekilde doktorunuz takip edecektir. Anormal olan durumlarda da uygun tedaviye başlayacaktır.

Verdiğimiz listeye uymayan bir büyüme seyri varsa durumun ciddi bir hal almaması adına en kısa zaman içerisinde alanında uzman olan bir doktora görünmenizi tavsiye ederiz.

Sponsorlu bağlantılar

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar