Boncuklu Patik Modelleri Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Boncuklu patiklerin örülmeleri aşırı derecede kolay gibi görünse de patiklerin üzerine boncukların ilave edilmesi gerçek anlamda maharet gerektirmektedir. Boncuklu patik örnekleri örgü dünyasının en eski örneklerinden birisidir. Boncuklu patik modelleri arasına modern çizgileri gelişmiş olan modeller dahil edilmiş olsa da boncuklu patiklerde klasik çizgiler daha fazla ilgi görmektedir. Bu yüzden sizlere modern çizgilerden uzaklaşarak en klasik olarak görülen boncuklu örgü patik modellerini sunacağız.

Boncuklu patik örnekleri ve boncuklu patik modelleri özellikle genç kızların çeyizlerini süsleyen vazgeçilmez öğelerdendir. Çeyizinizdeki eksiklikleri web sayfamıza bakarak giderebilirsiniz. Eğer sizlerinde bizlerle paylaşmak istediği patik modelleri varsa iletişim kısmından paylaşmak istediğiniz patik örneklerini bizlere gönderebilirsiniz. Bu web sayfamızdaki ürünlerin hepsi benim kendi çeyizimde bulunmaktadır. Normal çetik örneklerine nazaran ekstra işçilik gerektiren boncuklu çetik modellerinin yapımı zor olsa da ürünleri bitirdikten sonra emin olun bu zahmete değdiğini göreceksiniz.

Sponsporlu Bağlantılar

Klasik olarak kabul edilen patikleri örebilecek kadar örgü bilgisi olan her bayan bu patikleri kolay bir şekilde örebilir. Dilerseniz örgü esnasında dilerseniz örgü bittikten sonra boncukları patiklerinize dahil edebilirsiniz. Bu tamamen sizlerin tercihine kalmıştır. Örgü konusunda kendisi geliştirmiş olan kişiler boncukların sonradan eklenmesinin daha kolay olduğunu söylemektedir. Ayrıca boncuklu patikler ile ayakkabı ya da terlik giyilmesi ayağınıza bu boncukların batmasına neden olabilmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu patikleri örmenizi tavsiye deriz.

El emeği göz nuru olarak kabul edilen birbirinden güzel örgü bayan patikleri bu şekildedir. Özellikle çeyizlerinizi renklendirmek adına örmüş olduğunuz bu patikleri en güzel günlerinizde giymenizi temenni ederiz.

Sponsorlu bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git