Bebek Yeleği Modelleri | Örgü Bebek Yeleği Örnekleri ve Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

Örgü bebek yeleklerinin içinde bebeklerin ne kadar tatlı göründükleri tartışılmaz. Bunun yanı sıra asıl amaç tabi ki bebeklerin tatlı görünmelerini sağlamak değil onları soğuktan koruyup, hasta olmalarını engellemektir. Biz de bunu düşünerek sizler için en güzel örgü bebek yeleği modellerini araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz. Örgü bebek yeleğinin yapılışı hakkında bilgi sahibi olmayanlar, istedikleri örgü stilini kullanarak düz bir yelek örüp faklı renkteki iplerle üstüne işleme yaparak, çok şık bebek yeleği modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sponsporlu Bağlantılar

Öncelikle düz örgünün nasıl yapıldığına dair bilgiye sahip olmanız gerekiyor. İlerleyen günlerde sizlere video aracılığıyla düz örgünün nasıl yapıldığını aktarmaya çalışacağız. Eğer doğacak çocuğun cinsiyeti belli değilse sarı renkteki yünleri kullanabilirsiniz. Genelde sarı renk hem erkek hem kız çocukları için kullanıldığından verdiğiniz emekler bu sayede boşa gitmez.

Eğer sizlerinde kendine has bebek yeleği örneği varsa iletişim kısmından bizlerle irtibata geçip bu örnekleri bizlere gönderebilirizsiniz. Göndermiş olduğunuz örnekleri web sayfamızda yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü Bebek Yeleği Modelleri

örgü bebek yeleği

Sponsorlu bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git