Sponsorlu Bağlantılar

Basur, anüsteki yani makattaki damarların genişleyerek başka bir değişle varisleşerek vücut dışına doğru çıkmasıdır ve basura iyi gelen şifalı bitkilerle hastalık ilerlemeden ondan kurtulabilirsiniz.

Başlarda sadece baharatlı yiyeceklerin yenilmesinden sonra, dışkılama esnasında yanma ve noktasal kanamalarla kendisini gösteren hemoroit hastalıkları tedavi edilmediği takdirde ilerleyerek ameliyat olmaya kadar götürmektedir. Biz de bugün sizlere tıbbi tedavinin yanı sıra destek amaçlı kullanabilmeniz için hemoroide iyi gelen şifalı bitkileri sizlerle paylaşacağız. Diğer tüm şifalı bitkilerde olduğu gibi bunda da kesinlikle doktorunuza başvurmadan sizlere önerdiğimiz şifalı bitkileri kullanmamalısınız.

Basura İyi Gelen Şifalı Bitkiler Nelerdir?

Acı marul diye bilinen bitkinin kök ve yapraklarını kullanarak elde edebileceğiniz çay ile basurun neden olduğu şikâyetlere çözüm bulabilirsiniz. Acı marul çayını günde iki veya üç kere yemeklerden önce almanız yeterli olacaktır.

Andız otu da basur tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerdendir.

Kabakta hemoroide iyi gelen şifalı bitkiler arasında yer almaktadır.

– Bir kilo atkestanesini küçük parçalar halinde doğranarak pişirin. Daha sonra da elde ettiğiniz malzemenin suyunu makat bölgenize sürün, böylece basurun ilerlemesini önlemiş olursunuz.

Basura-Iyi-Gelen-Sifali-Bitkiler

Ebegümeci yapraklarından elde edebileceğiniz bir merhem ile basur tedavisine yardımcı olabilirsiniz.

Meşe kabuğu tozu, karpuz ve üzüm de hemoroide iyi gelen şifalı bitkilerdendir.

Yukarıda belirttiğimiz basura iyi gelen şifalı bitkiler düzenli olarak kullanıldığında son derece etkili olacaklardır.

Herkese sağlıklı günler dileriz.

NOT: Sayfamızda bulunan şifalı bitkileri, doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanmamalısınız. Aksi takdirde oluşabilecek sorunlardan sayfamız sorumlu değildir.

Sponsorlu bağlantılar

11 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar