Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda gelişen sanayi ve sigara tüketiminin artması sonucu akciğerlerimiz çok zarar görmektedir ve hemen herkeste balgam ve uzun süre yol yürüme sonrası solunum güçlüğü problemi görülmeye başlamıştır. Biz de bunu düşünerek sizlerle akciğeri temizleyen bitkiler ve akciğeri temizleyen besinler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Öncelikle akciğeri temizlemenin yolu gün içinde üç litreye yakın su içmeniz çok önemlidir. Bunun sonrasında sigarayı bırakmalı ve sigara içilen ortamlardan uzak durmalısınız. Uzun süre kapalı ortamda çalışıyorsanız, çalıştığınız odanın havalandırılmasını sağlamalısınız.

Akciğeri temizleyen bitkilerden meyan kökü, ebegümeci ve ısırgan otu en etkili olanlarıdır. Uzun süren deneme ve çalışmalar sonrasında bu üç bitkinin akciğeri temizleme de en etkili oldukları belirlenmiş. Özellikle ebegümeci akciğer kanserine karşı koruyucu özelliği ve akciğeri sigaradan temizleme özelliği vardır.

Akciğeri temizleyen besinler arasında da sizler için en iyi olanı keçiboynuzudur. Keçiboynuzundan altı adedini bir litre suda beş dakika kaynatarak 21 gün borunca kullanmanız gerekmektedir ve altı ayda bir tekrarlanmalıdır.

Sponsorlu bağlantılar

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar