Sponsorlu Bağlantılar

2013 yılının modası olan yeni bir örgü yelek modelinin yapılışını sizlere anlatmaya çalışacağız. Örgü yelek kullanmayı seviyorsanız yazımızın devamından detaylı bir şekilde örgü yelek yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu yelekleri örme imkanınız yoksa ya da bilgi dereceniz bunu örmeye yetmiyorsa bu ürünün aynısını ya da benzeri el işi satan kötülü pazarlarından da temin etmeniz mümkün. Eğer biraz örgü bilginiz varsa örgü yelek yapılışı hakkında verdiğimiz bilgilere bakarak kısa sürede bu ürünü yapabileceğinizi düşünüyoruz.

2013 Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

örgü yelek yapılışı

örgü yelek yapılışı

örgü yelek yapılışı

Nako Colormatik Şiş No:5 Yapılışı: 3 ilmek başlanır.

1 sıra ters örülür. Örgünün düz tarafında 1 ilmek örülür, şişin üstüne ip dolanıp arttırılır,1 ilmek örülür, şişin üstüne ip dolanarak arttırılır. Son ilmek örülür.1 sıra ters örülür. Örgünün hep düz tarafında, baştaki 1 ilmek örülüp, arttırma yapılır.36 ajur olana kadar bu işleme devam edilir. Bu şekilde 5 parça üçgen örülür. Ön parçalar 8 cm. fazla örülür. Kol için, örülen 16 ajur dikilir, 11 ajur kol oyuğu bırakılır. Geri kalan ajurlar dikilir. Üçgenler ajurlardan birleştirilerek dikilir.

2013 Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı başlıklı konumuzda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Hamilelik Haftası Hesaplama
Sağlık Haberleri
Facebook Sayfamız
İdeal Kilo Hesaplama
Cilt Bakımı
Kadın Sağlığı
Hastalık Belirtileri
Yasal Uyarı
web sitemiz dahilinde yer alan tüm bilgiler tavsiye olarak sizlere aktarılmıştır. bu bilgilerin tedavi amaçlı olmadıklarını bilmenizi isteriz. Yer alan bilgileri doktor gözetimi dışında uygulamanız durumunda başınıza geleceklerden sorumlu değiliz. Bu yüzden lütfen bir hekime danışınız.
Bağlantılar